Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 1
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Mapa » CESSCO

Mezinárodní síť

2020-05-13.CWS.cessco.banner


Ve světě 

CESSCO je mezinárodní síť společností, které se zabývají výhradně optimalizacemi nákladů spojených se zahraničním obchodem, přepravou, logistickými službami a pronájmem skladů již od roku 1988. Otevřeli jsme kanceláře v Praze, Bratislavě a Bukurešti. Spolupracujeme s dalšími komerčními partnery ve všech zemích Evropské unie, Švýcarsku, Norsku, Spojených Státech, Jižní Africe, Saudské Arábii, Ománu, Bahrajnu, Kataru, Libanonu a dalších. Naše služby se však orientují především na Evropu, proto na tomto území jsme nejvíce aktivní.


Team manažerů a odborníků

Team manažerů a odborníků regionální kanceláře CESSCO se zkušenostmi v oblasti vracení nárokovatelných daní, optimalizace cestovních náhrad, logistických a skladových služeb i jiných optimalizačních mechanizmů, zajišťuje požadavky Zákazníků výhradním zastoupením v Česku, na Slovensku, v Rumunsku, Bulharsku a Turecku již od roku 2006. Naše zkušenosti neustále napomáhají ke zrychlení, zkvalitnění a zefektivnění poskytovaných služeb.


Naše Divize

Naši činnost soustřeďujeme v jednotlivých divizích na konkrétní sektory.

  • Divize Tax Reclaim na vrácení DHP a dalších typů nárokovatelných daní. Více na www.cessco.eu
  • Divize Warehouse Space na pronájem skladů a logistické služby. Více na www.warehousespace.cz

Proto je možné se na nás spolehnout jako na zkušené odborníky, kteří profesionálně povedou společnost celým procesem obchodu bez ztráty času.

Samozřejmostí je pojištění procesů, vysoká profesionalita spolupracujících kanceláří, které museli splnit náročné podmínky pro získání licenčních podmínek.

Pro sjednání osobní schůzky nás neváhejte kontaktovat.

 

Network of CESSCO Offices

Bulgaria  •  Czechia •  Romania • Slovakia •  Turkey