Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 1
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Mapa » Reference

Reference

Papyrus Bohemia

Jenö Szilágyi, Regionální finanční ředitel Papyrus Bohemia s.r.o.

Papyrus je přední velkoobchod papírem, obalovými materiály a materiály pro vizuální komunikaci působící na českém a slovenském trhu. Společnost má dlouholetou tradici a disponuje širokou nabídkou a silným skladovým sortimentem ve třech divizích. Printing & Creative Solutions nabízí velký výběr natíraných a nenatíraných papírů, grafických kartonů, kreativních papírů a digitálních tiskových materiálů. Součástí divize je také sortiment materiálů a technologií pro výrobu reklamy a velkoformátový tisk. Sortiment zahrnuje materiály pro signmaking, digitální tisk a sítotisk, deskové materiály a digitální tiskové technologie. Industrial Packaging Solutions poskytuje komplexní nabídku obalových materiálů a služeb a nabízí také obalová řešení na míru konkrétnímu výrobku a společnosti, včetně balících strojů. Resselers Solutions nabízí široký sortiment kancelářského papíru předních evropských výrobců pokrývající veškeré tiskové požadavky. Součástí nabídky je kompletní sortiment obálek.

Peris Costumes S.L.

Francisco Javier Toledo Maigne, generální ředitel PERIS COSTUMES SL

Peris Costumes má v současné době jednu z největších zásob sortimentu kostýmů v Evropě všech dob a postupně zlepšuje množství a kvalitu, přidává co nejvíce originálních položek a vytváří kolekce z různých zdrojů v jedné společnosti. Protože se specializuje na vysoce kvalitní zboží, má Peris v současné době dostatek zásob ze všech historických období, aby pokryl potřeby zákazníků. Každý sklad je dokonale uspořádán v chronologickém pořadí a všechny kostýmy jsou pověšeny a zcela přístupné, aby usnadňovaly každodenní práci. Peris má speciální moderní šatní skříň, s výrobními místnostmi a prostory vyhrazenými pro všechny předvýrobní potřeby.

Euro Pool System

Andrej Palič, regionální ředitel CEE, Euro Pool System

Služby Euro Pool System v oblasti poolingu přepravek zaručují efektivní a spolehlivou přepravu vaší produkce čerstvého zboží. Vratné skládací přepravky představují standardní obal v Evropském dodavatelském řetězci s čerstvým zbožím a balenými potravinami. CESSCO Warehouse Space spolupracuje na zajištění služeb v oblasti logistických skladů do roku 2018

Chtěli bychom vám poděkovat za pomoc při hledání vhodných prostor pro expanzi naší společnosti na rumunský trh. Podařilo se vám najít ideální kombinaci dočasného umístění ve velmi rychlém čase, s plynulou návazností na trvalé řešení v nejlepší možné lokalitě, tedy v těsné blízkosti našeho koncového klienta, což je klíčové pro kvalitu námi poskytovaných služeb. Rádi vašich služeb využijme znovu při expanzi do dalších zemí.

ISO 9001

Miro Cabish, CEO, Cash Back VAT Reclaim Czechia │Slovakia │Romania

Licenční produkty společnosti VAT IT Group (holding pro VATIT, Cash Back a Meridian), které zastupuje skupina CESSCO, získali v roce 2017 také certifikaci služeb ISO 9001:2015.

ISO 2701

Miro Cabish, CEO, Cash Back VAT Reclaim Czechia │Slovakia │Romania

Licenční produkty společnosti VAT IT Group (holding pro VATIT, Cash Back a Meridian), které zastupuje skupina CESSCO, se stali prvním obchodníkem v oblasti DPH konzultace, který v červenci 2017 získal certifikaci ISO 27001: 2013.